Komunikat Nr 1/2003

26 marca 2003 r.

Zapraszamy na cykl wiosennych imprez turystycznych.

Wycieczki piesze

Na wycieczki piesze zbiórka uczestników na peronie lub przystanku autobusu, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia.

26 kwietnia 2003 - sobota – 9-kilometrowa trasa

Osiedle Literackie (Poznań) - ul. Wańkowicza - Strzeszyn - Krzyżowniki - Smochowice

Prowadzą: kol. kol. Andrzej PŁOTKA, Zbyszek KNAPIK
Zbiórka uczestników na końcowym przystanku .autobusu miejskiego 64 na Osiedlu Literackim o godz. 9.40.
Powrót autobusem MPK ok. godz. 14-tej.

24 maja 2003 - sobota wycieczka piesza 12 km

Gruszczyn - Uzarzewo - wokół jez. Uzarzewskiego - Wierzonka

W programie zwiedzanie Muzeum Łowiectwa

Prowadzi kol. Andrzej PŁOTKA
Wyjazd o godz. 8.25 z dworca autobusowego Śródka autobus S-2 (swarzędzki) do Gruszczyna.
Powrót autobusem gminy Czerwonak z Wierzonki o godz. 14.00, w Poznaniu ok. 14.40.

31 maja 2003 - sobota

"Od gotyku do baroku - woj. lubuskie"
Kargowa - Bojadła - Kożuchów - Bytom Odrzański

Prowadzi kol. Urszula WINIECKA
Wyjazd autobusem z barkiem kawowym o godz. 7.30 sprzed gmachu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego - al. Niepodległości 16, powrót ok. godz. 20.00.
Koszt (obejmuje przejazd autokarem 350 km) 28 zł - członkowie Koła, 32 - zł sympatycy. Zgłoszenia na środowych dyżurach i wycieczce pieszej do dnia 24 maja.
Prosimy o zabranie suchego prowiantu na drogę.

14 czerwca 2003 - sobota 15-kilometrowa trasa

Bnin – Czołowo - Kamionki - Sypniewo

Prowadzą kol. kol.  Zbyszek KNAPIK, Andrzej PŁOTKA.
Wyjazd o godz. 9.00 autobusem NB gminy Kórnik do Bnina z ul. Św. Marcin przy Akademii Muzycznej (z ronda Rataje 9.12), powrót autobusem miejskim z Sypniewa ok godz. 15.00.

Składki Członkowskie

Uchwałą Zarządu Głównego PTTK nr 68/XV/2002 ustalono nową składkę w kwocie:
28,- członkowie pracujący
14,- składka ulgowa (młodzież, emeryci, renciści, bezrobotni).
Prosimy o uregulowanie składek w godz. 10.00-14.00 na środowych dyżurach, w gmachu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, pokój 4a.

4 czerwca 2003 - w środę - o godz. 15.30 odbędzie się kolejne zebranie Zarządu Koła, jak zwykle w gmachu Urzędu, w pokoju organizacyjnym.